ארגון וסדר בתמונות
לרבים יש מאגר לא מוגדר ולא מסודר של תמונות. תמונות מודפסות עוד מהתקופה שהיו מדפיסים את הנגטיבים על נייר מיוחד ומסדרים באלבומי התמונות. לפעמים הזמן עבר והתמונות נשארו ערומות בערימות, בחוסר סדר וללא גישה, לעיתים בתנאים גרועים שהורסים את החומר הפיזי.

ב’יהיה בסדר בצפון’ אנו מציעים שלל פתרונות לסדר וארגון במאגרי התמונות, הנגטיבים, השקופיות והאלבומים. ניתן למיין ולסדר תמונות מודפסות- קיימות. לקטלג ולתייג אלבומים, לשמר ולהמיר מדיה ישנה למדיה דיגיטלית חדישה, כולל המרת כל סוגי הנגטיבים והסלילים, וידאו ואודיו, וכן ליצור אלבומים דיגיטליים מעוצבים ומודפסים.

סידור תמונות ויצירת אלבומים מעוצבים ומודפסים – איך זה עובד?
מיפוי הצילומים והכמות, חלוקה לנושאים על פי בחירת הלקוח, מיון לתיבות אחסון / אלבומי תמונות / יצירת אלבומי תמונות מעוצבים ומודפסים כספרי צילום עם עיצובים שונים וסוגי כריכה שונים ובגודל על פי בחירה. תוצאה מדהימה וערך אדיר!

טיפול בחומרים ישנים, סריקה ודיגיטציה של כל סוגי המדיה.

סדר בתמונות ובקבצים דיגיטליים
כיום אנשים יותר ויותר מצלמים בטלפונים הניידים ומעט במצלמות דיגיטליות, דבר הגורם בלבול ועומס רב והאמת היא שרוב האנשים לא יודעים איך לשמור ואיך להתמודד עם כל החומר (הקבצים) שמצטברים על המחשבים, הארד-דיסקים, על המכשירים השונים וב’ענן’.
לנו ב’יהיה בסדר בצפון’ יש את הידע והניסיון, לאגד לך את כל הקבצים, לתכנן ולהתאים לך את שיטת השמירה והעבודה המתאימה לך ולהנגיש לך אותם. לאחר מכן אתה תוכל בעצמך להמשיך ולשמור את החומרים שאתה מצלם וליהנות מהם בכל רגע נתון.

לקרוא עוד – לחצו כאן

 

סידור תמונות ויצירת אלבומים מעוצבים ומודפסים - 'יהיה בסדר בצפון'