סדר וארגון לגננת ולמורה

תפקידם של המורה והגננת הוא להעסיק את ילדינו ברמה היומיומית, ללמדם ולהגן עליהם בזמן שהם שוהים בגן או בבית הספר.
אני מאמינה שהנקודות החשובות ביותר שכל מורה או גננת מייחלות להגיע אליהם, הן להביא את הילדים לידי ביטוי ומימוש של כוחותיהם, יכולותיהם הטבעיים וכישרונותיהם הרבים והמגוונים.

לעיתים הגננת או המורה, ‘שוחה’ בחומר רב המתערבב עם מידע אישי וחסוי על חניכים, חומר לימודי, חומר פיזי הקשור לעבודה ויצירה עם הילדים, ניירת ומידע הקשור לניהול הגן או הכיתה ועוד ועוד.

השירות הייחודי של ‘יהיה בסדר בצפון’ לגננת ולמורה מאפשר להן להגיע למצב בו יש חלוקה ברורה של החומרים על פי קטגוריות מותאמות. יש סדר וארגון שנעשה על ידי שימוש באחסון מותאם וייעודי, סוגי תיקיות, קלסרים ומגירות מותאמים ותיוגם.

המורה או הגננת לא שוחה עוד בעומס ובלגן ויודעת בדיוק את מיקומם של כל הפריטים. כמו כן יש מיקום ייעודי לצרכים שאנו יודעים שיתווספו במהלך השנה. הגן והכיתה הם דינמיים והגננת והמורה זקוקות למרב השקט והנוחות על מנת לפעול מול ילדינו הרכים!

סדר וארגון לגננת ולמורה – איך זה עובד?
ראשית עורכים מיפוי של החומרים והמקום הפיזי שברשותך. ביצירתיות ותוך עמידה בלו”ז ובתקציב, נתכנן את הסדר הייעודי, נפעל בשיתוף, נמיין פריטים ונשליך ניירת ופריטים שלא רלוונטיים עוד. יש אפשרות לתכנן את כל האחסון בגן ובכיתה כולל מחסנים, פינות עבודה ויצירה, חומרי עבודה ויצירה, שמירת ניירת, ספרים, מידוף ועוד. כל זאת תוך התחשבות בבטיחות וסדר עדיפויות על פי הצרכים השונים.

 

סדר וארגון לגננת ולמורה - 'יהיה בסדר בצפון!'